Praha,
18
Prosinec
2020
|
11:54
Europe/Amsterdam

3letá prodloužená záruka na tiskárny Epson

*U vybraných tiskáren může být omezen maximální počet vytištěných stran. Při dosažení maximálního počtu před uplynutím tří let záruka končí.

Kupte si v období od 1. 4. 2020 do 31. 3. 2021 vybranou tiskárnu, zaregistrujte se do 30 dnů a získejte prodlouženou záruku od společnosti Epson. Typ záruky se může lišit v závislosti na zemi a výrobku. Potřebné informace najdete na stránkách www.epson.cz/zaruka. Tato promoakce je určena pro koncové uživatele a každý produkt lze registrovat pouze jednou. Platí do vyprodání zásob. Pořadatel akce: Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterodamu v Nizozemsku. Platí smluvní podmínky.

Často používané

 

O společnosti Epson

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem, který propojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, přenosné elektroniky a robotiky. Epson je rovněž hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, stejně tak jako své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN.

Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY. global.epson.com

Environmentální vize 2050 – eco.epson.com