Bratislava,
13
Jún
2019
|
11:15
Europe/Bratislava

Najnovšia tlačiareň 3 v 1 od spoločnosti Epson ponúka dostupné, všestranné a flexibilné riešenia pre tlač

Tlačiarne radu XP-2100 a XP-3100 podporujú mobilnú tlač

Najnovšie tlačiarne Expression Home od spoločnosti Epson (radu XP-2100 a XP-3100) spájajú funkcie 3 v 1 a mobilnú tlač v novom kompaktnom a štýlovom prevedení. Rad XP-3100 teraz ponúka obojstrannú tlač formátu A4. Tieto modely budú dostupné od septembra 2019.

Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson CZ & SK, uvádza: "S týmito najnovšími modelmi získajú spotrebitelia dostupnú tlačiareň s mobilnou tlačou v kompaktnom a štýlovom prevedení. Model XP-3100 navyše ponúka výhodu obojstrannej tlače formátu A4. Táto doplnková funkcia zníži spotrebu papiera o polovicu. Navyše, ako je u našich tlačiarní s atramentovými kazetami bežné, tieto modely využívajú samostatné zásobníky atramentu, takže je nutné vymeniť len spotrebovanú farbu."

Tieto tlačiarne Expression Home 3 v 1 sú určené pre každodennú tlač a prinášajú nový optimalizovaný dizajn. Sú ideálne pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú štýlovú technológiu. Vďaka kompaktnému prevedeniu zaberajú tlačiarne menej miesta a elegantné tlačidlá dopĺňajú moderný a štýlový vzhľad.

Tieto tlačiarne dávajú užívateľom úplnú slobodu tlače vďaka aplikáciám pre tlač cez Wi-Fi a mobilnú tlač. Užívatelia si môžu bezplatnú aplikáciu Epson iPrint jednoducho stiahnuť a využiť ju pre bezdrôtovú tlač a skenovanie z inteligentných zariadení. Rad XP-3100 má tiež LCD displej, ktorý uľahčuje navigáciu medzi funkciami tlačiarne.

Rady XP-2100 a XP-3100 budú dostupné od septembra 2019.

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je globálny technologický líder, ktorý poskytuje inovatívne riešenia pre kancelárie, domácnosti, obchodné podniky i priemyselné prevádzky. Epson ponúka široký sortiment produktov od atramentových tlačiarní, tlačových systémov a projektorov 3LCD až po priemyselné roboty, inteligentné okuliare a snímacie systémy, pričom využíva originálne kompaktné, úsporné a vysoko presné technológie.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 76 000 ľudí v 87 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj prínos komunitám, v ktorých pôsobí, a na svoje trvalé snahy o zníženie dopadu na životné prostredie.

www.global.epson.com

http://global.epson.com/

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a je riadiacim centrom skupiny Epson pre Európu, Stredný východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1830 ľudí a vo fiškálnom roku 2017 zaznamenala obrat 1,7 miliárd eur. http://www.epson.sk

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com/