Praha,
03
Květen
2019
|
16:23
Europe/Amsterdam

Blogový příspěvek o svatebních dortech s projekcí

Jestli bude váš svatební den dokonalý, záleží na mnoha aspektech. A jedním z nich je určitě dort.

Jak ale nejvhodnější cukrářský výrobek vybrat?

Odborníci radí, aby snoubenci o podobě svatebního dortu rozhodli až úplně nakonec. Mohou tak dortem ideálně doplnit prostory svatební hostiny, šaty nevěsty, styl květinové výzdoby i svatební menu. Bude v den svatby teplo? Potom se vyhněte surovinám, které se při vyšších teplotách roztékají – například šlehačce, máslovému krému nebo bílkovému sněhu.

A my vám teď rozhodování o dortu ještě zkomplikujeme...

Co kdybyste mohli mít svatební dort, který je naprosto originální, a ještě k tomu šitý na míru přímo pro vás?

O projekci na svatební dort jste možná ještě neslyšeli, ale až ji uvidíte, už si bez ní nebudete schopni svůj velký den představit!

Při konzultaci se svým „promítačem“ společně zvážíte téma svatby i zájmy ženicha a nevěsty. Na rozdíl od běžných dortů, které jsou po celý den stejné, se dorty s projekcí neustále mění. Dokáží vytvořit tu správnou atmosféru, předvést vaše záliby, a dokonce promítnout váš osobní příběh.

Lidé už si nechali vytvořit dorty s projekcí Disney příběhů, pohyblivým Pobertovým plánkem z Harryho Pottera i bublinek pro milovníky šampaňského. Možnosti jsou stejně nekonečné, jako vaše představivost.

Odborník na kouzlení s projekcí, Stuart Harris ze společnosti Motion Mapping, říká: „Dort je jen malou součástí vašeho velkého dne, ale pokud ožije, bude mít celá událost mnohem vyšší úroveň. Díky promítání se dort může během svatební hostiny měnit, zobrazovat blízké osoby novomanželů nebo jejich záliby. V této oblasti v podstatě neexistují žádné limity! A užaslé reakce svatebních hostů za to určitě stojí. Ještě lepší dojem udělá, pokud se zvolené téma promítá i v jiných částech místnosti. Projekce třeba může začít na dortu a pokračovat na stěnách. Hosté pak obvykle oněmí úžasem!“

Stuarta jsme v tomto příspěvku označili, abyste o promítání na dort mohli zjistit ještě více.

Náhled Motion Mapping_ukázka 2
Motion Mapping_ukázka 2
Náhled Motion Mapping_ukázka 1
Motion Mapping_ukázka 1

O společnosti Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, který poskytuje inovativní řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 81 000 lidí v 85 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

www.global.epson.com

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a je řídicím centrem skupiny Epson pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1830 lidí a ve fiskálním roce 2017 zaznamenala obrat 1,7 miliard eur. http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com/