Çocuk Köşesi

Eğlence, oyun ve yaratıcı aktiviteler

 

Bugün ne yapacaksınız? Yaratıcı projelerimizi deneyerek can sıkıntısından kurtulun. Sizin için çok sayıda basılabilir yaratıcı etkinlik hazırladık. Hayal gücünüzü serbest bırakın - galeri ve püf noktası bölümü ile projelerinize fark katacak fikirler edinin!

Hadi başlayalım

Çocuk Köşesine hoş geldiniz. Burası eğlenceli, heyecan verici ve ücretsiz aktiviteler için aradığınız yer. Her projeyi özel kılmak için bir dizi basılabilir etkinlik ve ilham verecek malzemeye erişebilirsiniz. Projelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın - diğer arkadaşlarınızın projelerini görmek için galeriye göz atın.

Daha yaratıcı ol

Eğlenceli ve ücretsiz aktivitelerimizle kes, yapıştır ve renklendir. Boyama şablonları, faaliyet sayfaları, karalama alıştırmaları ve istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz tebrik kartlarımız var. Ayrıca, okulların açılmasından tutun da yeni yıla kadar pek çok özel güne dair el işleri burada.

Püf noktası

Renk deneyleri
 

Yumuşak pastel tonlardan fosforlulara kadar dilediğiniz rengi kullanın ve tasarımınızı öne çıkarın.

Dokuları deneyin
 

Yaratıcı olun - kabartma, kağıt mendil, payetler ile tasarımınıza ilginç katmanlar, dokular veya tüyler ekleyin.

Partinizi planlayın
 

Partinizi süslemenin birçok yolu var. Basılabilir çelenklerimizi alın - onları kurdele ile süsleyerek lüks bir dekor yaratın. Farklı parçalarla deneme yapmayı da deneyebilirsiniz. Mesela cadılar bayramı için değişik farklı boyutlarda süsler basabilirsiniz.

Sahneyi kurun
 

Fotoğraf çekmek çok eğlenceli olabilir ama nasıl çektiğin de önemli. Enteresan bir görüntüyü ilgi çekici bir fotoğrafa dönüştürmek ister misin? Mesela, kedini cam bir masaya koy ve patilerini alttan çek veya oyuncağını kumsalda resimle. Tanıdık nesnelerin fotoğraflarını beklenmedik ortamlarda çekmek seni de eğlendirecek.

 

Galeri

Ev ürünlerimizle tanışın

Zengin olmak için çok para kazanmanıza gerek yok; tasarruf ederek de para kazanabilirsiniz. EcoTank yazıcılarımızla mürekkep maliyetlerinizden ortalama % 90 tasarruf sağlayabilirsiniz1. Ayrıca, en sevdiğiniz filmleri izlemek ve oyun oynamak için de bütçe dostu projeksiyonlarımızı edinebilirsiniz. Ev kullanıcıları için tasarlanan kullanımı kolay ürün yelpazemizi keşfedin.

EcoTank yazıcılar Ev sinreması

1Ortalama kartuş sayısı, EcoTank ürün yelpazesinde bulunan dahili mürekkep şişeleri kullanılarak elde edilmiş ve donanım fiyatı hariç tutulmuştur. A4 EcoTank ürün serisinin ortalaması ile Batı Avrupa'daki en çok satan 10 modelin ortalaması, Ocak 2017 - Aralık 2017 döneminde GfK tarafından karşılaştırılmıştır. Ortalama perakende fiyatları baz alınarak Batı Avrupa pazarı için aynı referans döneminde GfK tarafından takip edilen Standart ve XL kartuşların oranı üzerinden hesaplanan baskı maliyetleridir. Mürekkep kartuş bilgileri, üreticilerin web sitelerinden elde edilmiştir.