Praha,
19
Září
2019
|
09:00
Europe/Amsterdam

Darren Phelps byl jmenován viceprezidentem obchodního prodeje v Epson Europe

Nové vedení podporuje prorůstovou obchodní strategii a pokračuje ve svém závazku vůči prodejnímu kanálu

Darren Phelps byl jmenován viceprezidentem pro obchodní odbyt v Evropě, vede obchodní jednotku a dohlíží na rozšiřování nabídky firemních produktů pro inkoustový tisk a skenování. Jeho jmenováním dochází k dalšímu posílení zaměření společnosti Epson od laserového k firemnímu inkoustovému tisku a také na její závazek pro 100% nepřímý obchodní prodejní model.

Phelps, který vedl nedávné přepracování a rozšíření partnerských kanálů společnosti Epson, aby nabídla prodejcům firemních tiskáren, skenerů a displejů Epson vyšší hodnotu, se zasloužil o 62% nárůst partnerů spolupracujících se značkou Epson.

Zjednodušení modelu prodeje pro firemní tisk zůstává pro společnost Epson klíčovou prioritou, její snahou je i další růst v regionu EMEA.

V posledních letech bylo do vývoje a distribuce firemní inkoustové technologie Epson investováno více než půl miliardy eur, stejně tak i do posílení týmu podpory prodeje EMEA s cílem lépe pomáhat partnerským prodejním kanálům. K tomu se přidává revidovaný partnerský program společnosti Epson spolu s její snahou posílit tým vedení.

„Náš 100% závazek vůči prodejnímu kanálu a zjednodušený prodejní model spolu s úsporami nákladů a environmentálními výhodami našich technologií z nás činí spolehlivého partnera pro prodejní kanál, který tak může nabídnout přidanou hodnotu a podporu. Mým cílem je tyto vztahy dále posilovat, řídit růst pro nás i naše partnery,“ říká Phelps.

O společnosti Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, který poskytuje inovativní řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 81 000 lidí v 85 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

www.global.epson.com

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a je řídicím centrem skupiny Epson pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1830 lidí a ve fiskálním roce 2017 zaznamenala obrat 1,7 miliard eur. http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com/