Warszawa,
15
listopada
2018
|
09:43
Europe/Amsterdam

Dla profesjonalistów wymagających precyzji i niezawodności Epson oferuje nowe drukarki LFP klasy podstawowej

Modele SureColor SC-T3400 i SC-T5400 są przeznaczone dla osób, które potrzebują profesjonalnej drukarki technicznej o niskim całkowitym koszcie posiadania.

Listopad 2018 — Firma Epson przedstawiła dwie nowe profesjonalne drukarki techniczne klasy podstawowej: 24-calową SureColor SC-T3400 (do ustawienia na biurku lub na stojaku) oraz wolnostojącą 36-calową SureColor SC-T5400. Te modele są doskonałym uzupełnieniem zaprezentowanych wcześniej budżetowych drukarek SC-T3100 i SC-T5100. Oznacza to, że firma Epson oferuje teraz pełną gamę drukarek technicznych mogących sprawdzić się w wielu sektorach przemysłu.

Bez względu na to, czy drukowane są rysunki CAD, projekty techniczne, architektoniczne, czy inżynieryjne lub GIS, nowe drukarki za każdym razem zapewnią wspaniałe wydruki. Dla inżynierów, architektów i osób pracujących z mapami topograficznymi, zajmujących się zarządzaniem miastem lub prowadzących badania o skali terytorialnej możliwość wiernego, precyzyjnego, niezawodnego i szczegółowego drukowania ma zasadnicze znaczenie. Modele SC-T3400 i SC-T5400 zaprojektowano tak, aby spełniały wymagania profesjonalistów, dla których powtarzalność precyzyjnych wydruków przekłada się na reputację.

„To proste, technologia ma na celu zwiększać Twoją produktywność. Bez względu na to, czy drukujesz rysunki CAD o wysokim poziomie szczegółowości, porywające plakaty reklamowe czy przykuwające uwagę materiały do punktów sprzedaży, te drukarki za każdym razem zapewniają doskonałe efekty. Dodatkowo wkłady atramentowe o dużej pojemności (110 ml i 350 ml) oraz czterokolorowy atrament UltraChrome XD2, odporny na rozmazywanie i działanie wody, zwiększają produktywność działania”. - powiedział Tomasz Kuciński, Senior manager LFP w Epson „Drukarki SureColor SC-T3400 i SC-T5400 przeznaczone są dla firm ceniących precyzję i niezawodność. Te urządzenia, oferujące imponująco niski całkowity koszt posiadania, są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność i kreatywność” - dodaje Tomasz Kuciński. „Jesteśmy dumni z bogatych tradycji firmy Epson w tym obszarze i rozszerzamy imponującą już ofertę drukarek technicznych. Nowe modele, oparte na autorskiej technologii, zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność drukowania, doskonale sprawdzają się w większości środowisk i pozwalają użytkownikom na drukowanie bezprzewodowe z poziomu tabletów i smartfonów”.

Dodatkowe informacje na temat drukarek SureColor SC-T3400 i SC-T5400

Przedstawione poniżej krótkie zestawienie cech ilustruje, w jaki sposób pomagamy zwiększać wydajność pracy profesjonalistów: 

 • Łatwość obsługi – nawet stojąc z dala od biurka, drukarka zapewnia bezproblemowe drukowanie dzięki zestawowi intuicyjnych aplikacji i przyjaznych dla użytkownika funkcji.
 • Środowisko pracy – bezproblemowa integracja z istniejącym środowiskiem pracy.
 • Drukowanie bez marginesów – możliwość drukowania bez marginesów (tylko w przypadku druku z rolki).
 • Niezawodność – powtarzalne rezultaty wydruku nawet przy sporadycznym drukowaniu. Wyjątkowa technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) zapobiega błędom wydruku.
 • Uchwyt papieru – przechwytuje papier po drukowaniu.
 • Atramenty odporne na zacieki – wszystkie wydruki są odporne na rozmazywanie i działanie wody. Uzyskaj głęboką czerń i wyraziste, czytelne linie.
 • Drukowanie bezpośrednio z USB – możliwość drukowania z dysku USB lub innego urządzenia pamięci masowej.
 • Trzpień papieru – 2 i 3-calowy rdzeń dostępny w standardzie.
 • Produktywność – obsługa rolek o średnicy do 170 mm.
 • Wyświetlacz dotykowy 4,3” – łatwość użycia, zza biurka i mobilnie.
 • Łatwa konfiguracja – błyskawiczna gotowość do pracy.

Drukarki SureColor SC-T3400, SC-T3400N (bez stojaka) i SC-T5400 są dostępne od listopada 2018 roku. Model SC-T3400 jest dostępny w cenie 1745 EUR, SC-T3400N w cenie 1595 EUR, a SC-T5400 w cenie 2095 EUR.

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką. Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, generuje sprzedaż na poziomie 10 mln dolarów. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

global.epson.com

Epson Europe 

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1968 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2017 osiągnął sprzedaż równą 1,7 mld euro.

www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050

http://eco.epson.com/