Dětský koutek

Zábavné, volné a kreativní aktivity

 

Co budeme dělat dnes? Zahoďte nudu pomocí našich kreativních projektů, abyste si je mohli vyzkoušet doma. Existuje spousta tisknutelných, kreativních aktivit, které můžete tvořit. Popusťte uzdu své bujné fantazii – s naší galerií a sekcí tipů a triků získáte spoustu nápadů, jak dát svým projektům jedinečný švih.

Začínáme

Vítejte v dětském koutku. To je váš prostor pro hledání zábavných, vzrušujících a volnočasových aktivit. Můžete objevit řadu tištěných činností a spousty inspirace, aby byl každý projekt výjimečný. Nezapomeňte se s námi podělit o své projekty – zamiřte do galerie a podívejte se na nejnovější příspěvky.

Buďte kreativní

Stříhání, lepení a barvy s našimi zábavnými a volnočasovými aktivitami. Máme omalovánky k vytisknutí, pracovní listy, nápady pro album výstřižků a přizpůsobitelné oslavy. Najdete také nové nápady pro každou sezónu – od školních tisků po vánoční řemesla.

Tipy a triky

Experimenty s barvami
 

Od jemných pastelových tónů až po elektrické neony – buďte odvážní s výběrem barev, aby vynikl váš design.

Vyzkoušejte textury
 

Buďte vynalézaví – zajímavé vrstvy a textury vašeho návrhu s bublinkovou fólií, hedvábným papírem, flitry nebo použitím peří a mnoho dalšího.

Přizpůsobte si večírek
 

Existuje mnoho způsobů, jak přizpůsobit dekorace našeho večírku. Vezměte si naše girlandy a vytiskněte si je – dopřejte si pocit luxusu tím, že svážete girlandy stuhou. Můžete také zkusit experimentovat s měřítkem – vytiskněte si třeba naše halloweenové ozdoby v různých velikostech a zvyšte tak účinek vaší tvorby.

Nastavte scénu
 

Není to jen to, co uděláte, ale jak to i vyfotografujete – a to je jen polovina zábavy. Tvořte i na cestách – vyfoťte své zvířátko venku, nechte svou papírovou panenku uvolnit na pláži a ukažte nám své akční doplňky fotostánku.

 

Galerie

Seznamte se s našimi řešeními na doma

Získání rafinovanosti nemusí stát zrovna majlant – naše tiskárny EcoTank vám mohou ušetřit v průměru 90% nákladů na inkoust1. Najdete také cenově dostupné projektory pro sledování vašich oblíbených filmů a hraní her. Objevte náš sortiment snadno použitelných produktů určených pro použití v domácnosti.

Tiskárny EcoTank Domácí kino

1Průměrný počet potřebných inkoustových kazet dosáhl při tisku stejného počtu stránek za pomoci inkoustových lahviček řady EcoTank, bez ceny hardwaru. Srovnání provedené na průměru řady A4 EcoTank s průměrem deseti nejprodávanějších modelů v západní Evropě v období leden– prosinec 2017, sledováno společností GfK. Náklady na tisk vypočtené na základě podílu kazet Standard a XL, jak je sledoval GfK ve stejném referenčním období pro západoevropský trh, za použití průměrných maloobchodních cen. Výnosy inkoustových kazet, byly získány z webové stránky výrobce.