Dziecięcy kącik

Baw się, twórz, uwolnij radość

 

Jaki masz pomysł na dziś? Pozbądź się nudy dzięki naszym inspirującym projektom, które możesz realizować w domu. Wybierz coś dla siebie z mnóstwa kreatywnych szablonów gotowych do wydrukowania. Puść wodze fantazji - w naszej galerii oraz w sekcji porad i wskazówek znajdziesz dziesiątki pomysłów.

Zaczynamy!

Witajcie w kąciku dla dzieci. To miejsce, w którym znajdziesz zabawne, ekscytujące, a przy tym bezpłatne pomysły na świetną zabawę. Odkryjesz wiele gotowych do wydruku gier, zabaw oraz wiele inspiracji, które sprawią, że Twój każdy projekt stanie się wyjątkowy. Nie zapomnij podzielić się z nami tym co stworzysz - przejdź do galerii, aby zobaczyć najnowsze prace innych twórców.

Postaw na kreatywność

Wycinaj, przyklejaj i koloruj, do woli używając naszych bezpłatnych szablonów i pomysłów. Mamy gotowe do druku kolorowanki, łamigłówki, pomysły na scrapbooking i kartki okolicznościowe, które możesz dostosować do własnych potrzeb. Znajdziesz tu także nowe pomysły na każdą okazję - od drukowanych materiałów do szkoły, po ozdoby świąteczne.

Wskazówki i porady

Baw się kolorem
 

Od delikatnych pasteli po elektryzujące neony - odważnie wybieraj kolory, niech Twój projekt będzie wyjątkowy.

Wypróbuj tekstury
 

Bądź pomysłowy - nakładaj niezwykłe warstwy z folii bąbelkowej, bibuły, cekinów, piór. Do dyspozycji masz znacznie, znacznie więcej!

Spersonalizuj swoje przyjęcie
 

Masz wiele sposobów na dostosowywanie naszych dekoracji imprezowych. Na przykład girlandy do wydruku - nadasz im luksusowy charakter ozdabiając je wstążką. Możesz także spróbować eksperymentować ze skalą - wydrukuj nasze dekoracje na Halloween w różnych rozmiarach, aby wywołać niezwykły efekt.

Stwarzaj plenery
 

Frajda z fotografii, to nie tylko samo pstrykanie, ale sposób, w jaki to robisz. Uwolnij swoje dzieło: umieść ulubieńca wśród dzikiej przyrody, połóż lalkę na plaży - pokaż nam co jeszcze można zrobić z akcesoriami fotobudki.

 

Galeria

Poznaj naszą ofertę dla domu

Żeby tworzyć nie musisz rozbijać skarbonki - nasze drukarki EcoTank mogą zaoszczędzić średnio 90% na kosztach atramentu1. Sprawdź też niedrogie projektory do oglądania ulubionych filmów i grania. Poznaj naszą ofertę wygodnych w użyciu produktów zaprojektowanych do użytku w domu.

Drukarki EcoTank Kino domowe

1Średnia liczba wymaganych kartridży / uzyskane oszczędności przy drukowaniu tej samej liczby stron z użyciem butelek z atramentem dołączanych do urządzeń EcoTank, z wyłączeniem ceny sprzętu. Porównanie dokonane zestwiając średnią dla urządzeń rodziny EcoTank A4 w porównaniu ze średnią z 10 najlepiej sprzedających się modeli drukarek w Europie Zachodniej, w okresie od stycznia do grudnia 2017 r., na podstawie danych GfK. Koszty drukowania obliczone na podstawie proporcji kartridży Standard i XL podanych przez GfK dla tego samego okresu dla rynku Europy Zachodniej, przy użyciu średnich cen detalicznych. Wydajność wkładów atramentowych zgodnie z informacjami podanymi przez strony internetowe producentów.