İstanbul,
13
Ağustos
2018
|
09:00
Europe/Amsterdam

SureColor T3100 ve T5100, mühendislik ve mimarlık topluluklarına hızı, hassasiyeti ve güvenilirliği ultra ince ve kompakt bir tasarım içinde sunuyor.

Epson, Daha Geniş Bir Teknik Kullanıcı Grubuna Hizmet Vermek için Yeni T-Serisi Kablosuz Yazıcılar ile Geniş Formatlı Yazıcı Serisini Genişletiyor!

10 Temmuz 2018 – Epson, yüksek hızlı, kolay kullanımlı ve geniş formatlı iki yeni yazıcısının duyurusunu yaptı: SureColor T3100 24-inç masaüstü yazıcı ve SureColor T5100 36-inç ayaklı tip yazıcı. Epson'un T-Serisi ürün grubunu, düşük-orta sınıf CAD yazıcı pazarına doğru genişlettiğinin göstergesi olan yeni kablosuz (wi-fi) yazıcılar, Epson'un teknik çözümlerinden beklenen güvenilir yazdırma performansı ile donatılmış özel dizayna ve kompakt bir tasarıma sahip.

İster proje, ister kroki, ister tabela veya iç mekan posteri yazdırıyor olun, SureColor T3100 ve SureColor T5100, aralarında mimarlık, mühendislik, CAD, GIS, eğitim, kurumsal, ev ve küçük ofis kullanıcılarının da bulunduğu daha geniş bir segmentteki profesyonellere yardımcı olacak. Otomatik geçiş yapan bu benzersiz işlevsellik, yazıcıların geniş formatlı rulo kağıtlar ile A4/A3 boyutundaki kağıtlar arasında geçiş yapmasına olanak tanır; bu da dar bir çalışma ortamında çok amaçlı yazdırma ihtiyacı olan küçük şirketler için idealdir.

Epson Avrupa'nın Profesyonel Görüntülemeden Sorumlu Kıdemli Ürün Müdürü Marco van Niekerk, "SureColor T3100 ve T5100, özel çalışma alanlarına rahat bir şekilde sığabilecek kompakt bir yazıcı arayan inovatörler (mühendisler, tasarımcılar, mimarlar) için tasarlandı." dedi ve devam etti: "Sınıfının lideri yazdırma performansı sunmak üzere Epson'un en son teknolojisine sahip bu yeni yazıcılar, kullanıcıların neredeyse her yerde tabletlerinden ve akıllı telefonlarından kablosuz olarak doğru ve canlı çıktılar almasına olanak sağlayacak."

Epson'un PrecisionCore MicroTFP baskı kafası teknolojisinden ve nozül durumunu otomatik olarak kontrol edip ayarlamak için Nozül Onaylama Teknolojisinden yararlanan yeni yazıcılar, ince detaylar ve ticari seviyede güvenilirlik ile 31 saniye içinde A0/E boyutunda doğru çıktılar üreterek yüksek yazdırma hızı sunar. Entegre kablosuz ve Wi-Fi Direct bağlantısı sayesinde de mimarlar ve tasarımcılar, tabletlerinden ve akıllı telefonlarından sorunsuz bir şekilde çıktı alabilir veya basit ve sezgisel menü kontrolü ve navigasyonu ile yeni 4,3 inçlik renkli LCD dokunmatik ekranı kullanabilir. Yeni nesil, yüksek kapasite UltraChrome XD2 pigmentli mürekkepler, neredeyse her kağıt türü üzerinde canlı renkler ve keskin çizgiler ile uzun süre dayanabilen arşiv çıktıları sağlar.

SureColor T-Serisi Yazıcılar hakkında daha fazla bilgi

SureColor T3100 24-inç masaüstü yazıcı ve SureColor T5100 36-inç (sehpalı) ayaklı yazıcı, sektör profesyonellerinin üretkenliğini arttırmak için tasarlanmış, bir dizi özellik sunar:

  • Yüksek baskı hızı – SC-T3100 ve T5100, sırasıyla sadece 34 ve 31 saniye içinde doğru A1/D boyutunda çıktılar üretir.
  • Çalıştırması kolaydır – Geniş ve sezgisel 4,3 inçlik LCD renkli dokunmatik ekran, yazdırma işlerini kolaylaştırır.
  • Kompakt, yeni tasarım – Çok az yer kaplayan ve ince, minimalist tasarım, çalışma alanının verimini artırır.
  • Daha seyrek mürekkep değiştirme – 50ml'ye kadar renkli ve 80ml'ye kadar siyah olmak üzere yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları.
  • Neredeyse ofisteki her yerden çıktı alma olanağı – Entegre kablosuz ve Wi-Fi Direct bağlantı; tabletlerden, akıllı telefonlardan ve daha fazlasından kolay çıktı alınmasına olanak tanır.
  • Yüksek performans – PrecisionCore MicroTFP baskı kafası, olağanüstü netlik için Hassas Damlacık Kontrolü ve Nozül Doğrulama Teknolojisi ile ticari seviyede güvenilirlik sunar.
  • Dayanıklı, canlı renkler – Yeni nesil UltraChrome XD2 arşiv pigmentli mürekkep teknolojisi, canlı renkler ve keskin çizgiler üretir.
  • Çok yönlü kağıt kullanımı (Rulo veya A4/A3 gibi) – Otomatik geçiş özeliği ile Otomatik Sayfa Besleyici üzerinden 24 ve 36 inçe kadar ruloların ve 11x17 inçe kadar kağıtların yanı sıra A1 (24") veya A0'a (36") kadar kesilmiş kağıtları kullanabilir.
  • Hassas, keskin detaylar – 2400 dpi'ye kadar projeler, krokiler, posterler ve daha fazlasını yazdırın.
  • Kolay kurulum – Hızla kutudan çıkarın ve çalıştırın.

SureColor T3100 ve T5100, Eylül'den itibaren satışa sunulacaktır. . . .

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projeksiyonlara, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 86 şirketinde 80.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.750 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2016 satışları 1.7 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir.http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050 http://eco.epson.com/