İstanbul,
29
Kasım
2018
|
12:46
Europe/Amsterdam

Epson, hassaslık ve güvenilirlik talep eden profesyoneller için tasarladığı yeni giriş seviyesi teknik, geniş formatlı yazıcılar serisini sunar

SureColor SC-T3400 ve SC-T5400, düşük sahip olma maliyetiyle gurur duyan, profesyonel bir teknik yazıcıya ihtiyacı olanlar için tasarlandı

Eylül, 2018 – Epson, bugün, iki yeni profesyonel giriş seviyesi teknik yazıcının duyurusunu yaptı: SureColor SC-T3400 24-inç masaüstü ve ayaklı yazıcı ile SureColor SC-T5400 36-inç ayaklı yazıcı. Bu modeller, daha düşük maliyetli önceki ST3100 ve SC-5100 lansmanlarını mükemmel şekilde tamamlıyor ki bu da Epson'un artık bir dizi sektörde profesyonel hizmet ihtiyaçlarını karşılayacak eksiksiz bir teknik yazıcılar serisi sunduğu anlamına geliyor.

İster CAD, ister teknik mimarlık veya mühendislik çizimleri, ister GIS yazdırıyor olun, bu yazıcılar her seferinde göz alıcı çıktılar üretir. Mühendis veya mimarsanız ya da topoğrafya haritaları, şehir planlama veya bölge ölçek çalışmaları ile uğraşıyorsanız, doğru, hassas, güvenilir, detaylı çıktı alma ihtiyacınızın karşılanması son derece önemlidir. SC-T3400 ve SC-T5400, itibarları her seferinde doğru çıktılar sunmaya dayalı olan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Epson Avrupa'nın profesyonel grafiklerden sorumlu kıdemli ürün müdürü Marco van Niekerk, konuyla ilgili konuştu: "Çok basit, teknoloji sizi daha üretken yapmaya odaklandı. İster çok detaylı CAD çizimleri, ister büyüleyici reklâm posterleri, ister göz alıcı satış noktaları üretiyor olsun, bu yazıcılar her zaman etkiler. Üretkenlik, yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları (110ml ve 350ml), bulaşmayan ve suya dayanan 4 renkli UltraChrome XD2 mürekkep ile daha da arttırılır. "SureColor SC-3400 ve SC-T5400, hassasiyet ve güvenilirliğe değer veren işler için tasarlanmıştır. Etkileyici bir toplam sahip olma maliyeti sunan bu yazıcılar, üretkenliklerini ve yaratıcılıklarını artırmak isteyen profesyoneller için üretilmiştir." diye ekliyor Marco van Niekerk. "Epson'un bu alandaki zengin mirasını izlemekten ve zaten etkileyici olan teknik yazıcılar serisini daha da zenginleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Sınıfının lideri yazdırma performansı sunmak için Epson'un teknolojisinin üstüne koyan bu yazıcılar, çoğu iş yerine sorunsuz bir şekilde uyum sağlar ve kullanıcıların tabletlerinden, akıllı telefonlarından kablosuz bir şekilde yazdırmasına izin verir."

SureColor SC-T3400 ve SC5400 hakkında daha fazla bilgi edinin

Aşağıdaki küçük özellikler seçkisi, sektör profesyonellerinin daha yüksek bir seviyede çalışmasına nasıl yardımcı olduğumuzu gösteriyor:

 • Kullanım kolaylığı- Masaüstü bilgisayarın uzağındayken bile, bir dizi sezgisel uygulama ve kullanıcı dostu özellik sayesinde zahmetsiz baskı mümkündür.
 • İş akışı- Mevcut iş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur.
 • Kenarsız çıktı- Seçildiğinde kenar boşluksuz çıktı alma olanağı sunar (sadece rulo).
 • Güvenilirlik- Nadiren kullananlar bile tutarlı çıktı kalitesi elde edebilir. Benzersiz Nozül Doğrulama Teknolojisi (NVT) baskı hatalarını önlemeye yardım eder.
 • Kâğıt tutucu- Yazdırdıktan sonra kâğıdı yakalar.
 • Bu mürekkepler yayılmaz- Tüm baskılar lekeye ve suya karşı dayanıklıdır. Derin siyahlar ve keskin, yoğun çizgiler elde edin.
 • USB ile doğrudan baskı- USB hafıza çubuğundan veya başka bir depolama aygıtından çıktı alabilirsiniz.
 • Kâğıt silindiri -2" ve 3" silindir, bir kutu içinde.
 • Verimlilik -Maksimum 170mm çaplı rulolara kadar destekler.
 • 4,3" dokunmatik ekran -Bilgisayarınızdan uzaktayken bile kullanımı kolay.
 • Kolay kurulum- Hızla kutudan çıkarın ve çalıştırın.

SureColor SC-T3400N, SC3400N (stantsız) ve SC-T5400, Ekim 2018'den itibaren satışa sunulacaktır .

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projeksiyonlara, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 86 şirketinde 80.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.750 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2016 satışları 1.7 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir.http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050 http://eco.epson.com/