Pojawienie się w naszej ofercie nowych drukarek mPOS pozwoli mniejszym firmom detalicznym, hotelarskim i gastronomicznym takim (od małych sklepów po food trucki), na większą elastyczność i jeszcze lepszą obsługę klientów. Co istotne, proste opcje podłączania zapewniają większą elastyczność, a dodatkowa funkcja „Sync and Charge” w przypadkuTM-m30II-H zwiększa komfort użytkowania. Oprócz tego zadbaliśmy także o atrakcyjny wygląd modelu TM-m30.
Grzegorz Moch, Business Solution Account Manager w Epson
Warszawa,
05
maja
2020
|
08:59
Europe/Amsterdam

Epson prezentuje dwie kompaktowe drukarki paragonów mPOS

TM-m30II i TM-m30II-H to łatwe w użyciu rozwiązania dla punktów sprzedaży, przeznaczone dla specjalistycznych placówek handlowych, hotelarskich i gastronomicznych.

Firma Epson, największy producent drukarek POS w Europie 1, rozszerzyła swoje portfolio kompaktowych urządzeń mPOS o dwa nowe produkty: TM-m30II i TM-m30II-H. Oba modele charakteryzują się zwiększoną funkcjonalnością oraz poszerzonymi opcjami łączności. Z kolei ich kompaktowa i dyskretna obudowa pozwala wpasować się w otoczenie i zaoszczędzić cenną przestrzeń.

Obie drukarki przeznaczone są dla osób pracujących w specjalistycznych sklepach, butikach, małych restauracjach, barach, kawiarniach, delikatesach i food truckach, przy czym model TM-m30II może być także używany w kioskach samoobsługowych. Co więcej, zarówno model TM-m30II jak i TM-m30II-H oferują korzyści także dla niezależnych producentów oprogramowania (ISV), dostarczając niezawodne i łatwe w konfiguracji rozwiązania mPOS typu „ship-and-forget”.

Najważniejsze cechy to: TM-m30II

 • Ekonomiczny, podstawowy model (odświeżona wersja jego poprzednika, TM-m30)
 • Atrakcyjne wzornictwo i niewielkie gabaryty
 • Zwiększona szybkość drukowania: 250 mm/s
 • Drukowanie bezpośrednio z dowolnego urządzenia przenośnego bez konieczności instalacji i aktualizacji sterowników
 • Niezawodna głowica drukująca i automatyczna gilotyna
 • Nowe ikony LED ułatwiające obsługę
 • Funkcja oszczędzania papieru z możliwością podawania z tyłu i czujnikiem zbliżeniowym
 • USB, Ethernet i opcjonalnie Bluetooth. Wszystkie modele są zgodne z niemieckimi przepisami podatkowymi (OT-UH-F30)
 • Elastyczność instalacji w pionie i poziomie
 • Łatwe podawanie papieru i prosty interfejs użytkownika

TM-m30II-H (wszystkie funkcje TM-m30II oraz)

 • Funkcja „Sync and Charge” umożliwiająca podłączenie tabletu, zasilanie i drukowanie za pomocą jednego kabla
 • Trzy porty USB A do podłączenia urządzeń peryferyjnych (w tym skanerów, klawiatur i wag) do drukarki
 • Dostęp i kontrola urządzeń peryferyjnych i kontrola nad nimi za pomocą urządzenia ePOS
 • Inteligentna funkcjonalność: drukowanie bezpośrednie z serwera (SDP) i chmura (OMS)

 

„Pojawienie się w naszej ofercie nowych drukarek mPOS pozwoli mniejszym firmom detalicznym, hotelarskim i gastronomicznym takim (od małych sklepów po food trucki), na większą elastyczność i jeszcze lepszą obsługę klientów. Co istotne, proste opcje podłączania zapewniają większą elastyczność, a dodatkowa funkcja „Sync and Charge” w przypadkuTM-m30II-H zwiększa komfort użytkowania. Oprócz tego zadbaliśmy także o atrakcyjny wygląd modelu TM-m30” – powiedział Grzegorz Moch, Business Solution Account Manager w Epson.

Drukarki TM-m30II i TM-m30II-H będą dostępne w sprzedaży od czerwca 2020 roku.

1. Lider wśród producentów drukarek POS na podstawie sprzedaży w roku finansowym 2018 (IDC 2019)

 

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką. Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, generuje sprzedaż na poziomie 10 mln dolarów. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

global.epson.com

Epson Europe 

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1968 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2017 osiągnął sprzedaż równą 1,7 mld euro.

www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050

http://eco.epson.com/