Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP
Wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów pozwala nam wprowadzać wiele innowacji –  wyraźnie widać to na przykładzie funkcjonalności i wzornictwa modelu SC-F3000. Ta drukarka DTG oferuje nie tylko prostą obsługę, ale również wysoką jakość druku i imponującą szybkość. Zarówno pod względem kosztów, jak i szerokich możliwości będzie to dobry wybór dla wielu firm, którym zależy na rozwoju oraz kontroli nad jakością produktu końcowego. Co więcej, by zapewnić naszym klientom jak najwyższy komfort użytkowania, oferujemy kompleksowe rozwiązanie do druku na odzieży: drukarkę, atramenty, oprogramowanie i wsparcie.
Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP
Warszawa,
20
marca
2020
|
10:07
Europe/Amsterdam

Epson prezentuje wydajną drukarkę do druku bezpośrednio na odzieży

Drukarka Epson SureColor SC-F3000 oferuje jeszcze większą niezawodność, wysoką jakość oraz wszechstronność niezbędną w produkcji odzieży.

Epson prezentuje drukarkę do drukowania bezpośrednio na odzieży (Direct to Garment, DTG), która średnim i dużym producentom ubrań (np. T-shirtów) oferuje niski całkowity koszt eksploatacji (TCO). Firmy, dla których ważne są wysoka dokładność, krótki czas realizacji i możliwość nanoszenia skomplikowanych wzorów na różnorodne ubrania, docenią  jej niezawodność, wydajność i szybkość.

To pierwsza drukarka DTG firmy Epson wyposażona w pojemny system zasilania w atrament, wykorzystujący kompaktowe, 1,5-litrowe worki z tuszem. Rozwiązanie to pozwala obniżyć całkowity koszt eksploatacji oraz skrócić czas przestojów. Wyjątkowo trwała oraz intuicyjna w obsłudze konstrukcja została uzupełniona o funkcje pozwalające nawet niedoświadczonym użytkownikom na dłuższą i wydajniejszą eksploatację urządzenia przy jednoczesnym zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości i precyzji drukowania:

  • Łatwa instalacja
  • 4,3-calowy panel dotykowy z usprawnionymi funkcjami
  • Automatyczne dostosowywanie wysokości płyty dzięki czujnikom wykrywającym, na jakiej wysokości znajduje się powierzchnia ubrania – funkcja pozwala na łatwe przełączanie między T-shirtami, bluzami, torbami itp.
  • Lepsza jakość druku dzięki precyzyjnej technologii nanoszenia atramentu
  • Łatwy dostęp do podzespołów w celu konserwacji i wymiany materiałów eksploatacyjnych

"Wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów pozwala nam wprowadzać wiele innowacji –  wyraźnie widać to na przykładzie funkcjonalności i wzornictwa modelu SC-F3000. Ta drukarka DTG oferuje nie tylko prostą obsługę, ale również wysoką jakość druku i imponującą szybkość. Zarówno pod względem kosztów, jak i szerokich możliwości będzie to dobry wybór dla wielu firm, którym zależy na rozwoju oraz kontroli nad jakością produktu końcowego. Co więcej, by zapewnić naszym klientom jak najwyższy komfort użytkowania, oferujemy kompleksowe rozwiązanie do druku na odzieży: drukarkę, atramenty, oprogramowanie i wsparcie" – powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP w Epson.  

Model SureColor SC-F3000 będzie dostępny w sprzedaży od czerwca 2020 r.

 

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką. Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, generuje sprzedaż na poziomie 10 mln dolarów. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

global.epson.com

Epson Europe 

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1968 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2017 osiągnął sprzedaż równą 1,7 mld euro.

www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050

http://eco.epson.com/