Warszawa,
10
września
2018
|
12:45
Europe/Amsterdam

Konkurs – do wygrania roboty Epson

Technologia w rękach przyszłości: firma Epson ogłasza dla regionu EMEAR konkurs, w którym można wygrać nawet trzy roboty

Czwarta rewolucja przemysłowa staje się rzeczywistością, a firma Epson – lider światowego rynku robotów SCARA i dostawca rozwiązań z zakresu automatyzacji od 1980 roku – jest gotowa stanąć na czele zmian. Rozwój automatyzacji wciąż postępuje, a wraz z nim pojawia się wiele nowych i innowacyjnych zastosowań robotów. Mogą one radykalnie poprawić jakość życia zawodowego i zrewolucjonizować przemysł oraz inne sektory.

Konkurs – wygraj nawet trzy roboty

Firma Epson przekazuje najnowszą technologię w ręce przyszłości: uniwersytetom, szkołom wyższym i instytucjom badawczym na terenie całego obszaru EMEAR (Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji). Dlaczego stawiamy na instytucje naukowe i badawcze? Aby wspierać wzrost, rozwój i konkurencyjność przemysłu i automatyzacji.

Aplikuj online ( https://www.epson.eu/robots-contest) od 1 września 2018 roku.

  • Kandydaci, którzy chcą wygrać nawet trzy roboty Epson, które wspomogą ich prace, są proszeni o przesyłanie swoich projektów do 15 grudnia 2018 roku.
  • Zgłoszenia będą oceniane na podstawie zestawu kryteriów, które obejmują innowacyjność, walory edukacyjne, rozwój umiejętności, oryginalne wykorzystanie robotów i zrównoważony rozwój.
  • Wybrani kandydaci zostaną poproszeni o przedstawienie swojego projektu członkom jury.

„Umiejętności i kreatywność to kluczowe elementy innowacji. Firma Epson rozumie potrzebę promowania i wspierania talentów i rozwoju umiejętności. Pokolenie Y, stanowiące 50% światowej populacji, zetknie się z całkowicie innym światem pracy niż obecny. Wiemy, że młodzi ludzie mają potencjał, dlatego celem naszego konkursu jest przekazanie technologii przyszłości w ich ręce” – mówi Ewa Pytlak, Marketing Coordinator Poland & Baltics w Epson Europe.

Szacuje się, że do roku 2019 liczba wykorzystywanych na całym świecie robotów przemysłowych wzrośnie do około 2,6 mln sztuk. Według przewidywań wzrost obejmie zwłaszcza Europę Środkową i Wschodnią, gdzie zastosowanie robotów w ciągu dwóch kolejnych lat zwiększy się nawet o 20% rocznie, co stanowi drugi najwyższy wskaźnik wzrostu na świecie po Chinach.

Wzrost ten świadczy o kluczowej roli robotyki, jaką ta pełni w przyszłości produkcji, służby zdrowia i innych sektorów. Roboty mogą także być wykorzystywane do szkoleń oraz ograniczania odpadów i zużycia energii. Firma Epson daje młodym ludziom z obszaru EMEAR możliwość tworzenia lepszego świata wspomaganego przez roboty.

Aby wziąć udział w konkursie

Kliknij tutaj: https://www.epson.eu/robots-contest

Tekst standardowy

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką. Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, generuje sprzedaż na poziomie 10 mln dolarów. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

global.epson.com

Epson Europe 

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1968 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2017 osiągnął sprzedaż równą 1,7 mld euro.

www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050

http://eco.epson.com/