İstanbul,
24
Eylül
2019
|
09:00
Europe/Amsterdam

Labelexpo 2019'a dört yeni yazıcı

Epson, özelleştirilmiş, esnek ve renkli etiketleme için dört adet yeni yazıcısını LabelExpo'da sergileyecek. Yeni ColorWorks serisi, 24 - 27 Eylül tarihleri arasında Brüksel'de düzenlenecek fuarda izleyicilerle buluşacak.

Epson, dört yeni ColorWorks etiket yazıcısını tanıtıyor: ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae ve CW-C6500Pe. Talep üzerine baskı yapabilen bu etiket yazıcıları, Epson’un mevcut ürün yelpazesini, çok sayıda sektörden (gıda, kimya, içecek, bahçecilik, lojistik vb.) küçük ve orta ölçekli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere genişletiyor. Ürün yelpazesi, etiket destek kağıdını otomatik olarak kaldıran ve mevcut bas ve uygula üretim hattı sistemlerine sorunsuz bir şekilde entegre edilebilen otomatik kesicili modeller (Ae) ve zaman kazandıran otomatik soyucu (Pe) işlevini içeriyor.

Yeni ColorWorks ailesi farklı şekil, malzeme ve etiket boyutlarıyla uyumlu tasarlandı. CW-C6000Ae ve CW-C6000Pe, 25,4mm - 112mm arası ve CW-C6500Ae ve CW-C6500Pe, 25,4 mm - 215,9 mm arası kağıt genişliklerini destekleyebiliyor. Pratik açıdan ColorWorks etiket yazıcıları, küçük şişeler için küçük etiketlerden kimyasal tamburlarına uygun büyük ve dayanıklı etiketlere kadar her şeyi basabiliyor. Bu kağıt esnekliği ve talep üzerine dijital dört renkli baskı (küçük etiket boyutlarında bile), birçok SKU'yu yöneten, zamana duyarlı işletmelerin hayatını kolaylaştıracak. Epson Avrupa Ürün Müdürü Jacob Kallergis şunları söylüyor: “Bu ColorWorks serisi, büyük bir kullanım potansiyeli için geliştirildi. Kullanıcıların, çok sayıda yeni destekleyici özellikle birlikte sunulan hız, kontrol, verimlilik ve esneklikten büyük oranda faydalanacağından eminiz. CW-C6000Pe ve CW-C6500Pe modellerinin (soyucularla birlikte), etiketleri değişken verilerle teker teker basmak ve soymak için üretim hattı sistemleri ile birleştirilebilmesinden özellikle memnunuz. Bu modellerimiz, etiketleri tek tek basan ve soyan ilk soyucu donanımlı mürekkep püskürtmeli etiket yazıcılar."

ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae ve CW-C6500Pe modellerinin yeni ve farklı özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

  • Ortam çeşitliliği: 25,4 mm - 215,9 mm arası kağıt genişlikleri.
  • Kompakt ve kullanımı kolay: Tüm işlemlerin ön taraftan gerçekleştirilmesi işlem alanından tasarruf sağlar. Önden, sağdan ve soldan rulo değiştirmek mümkündür.
  • Renk ayarlama ile yüksek çözünürlük: İyi baskı kalitesi, sürücüde ICC profillerinin kullanımı ve leke rengi yönetimi,
  • Her şekilde etiket baskısı alımı: Hareketli sensör bulunur. İkinci bir kalıp kesime gerek yoktur.
  • Kolay entegrasyon: SAP doğrudan desteği, ESC Label, Linux and Mac sürücüleri
  • Maliyet tasarrufu: Önceden basılı etiket stoğuna ihtiyaç kalmaz. Boş etiketler üzerinde her renkte baskı yapılabilir
  • Entegrasyon: Soyucu (Pe) işlevli modeller üretim hatlarına sorunsuz bir şekilde entegre edilir
  • Uzaktan erişim ve bakım: Web arayüzüyle kullanılabilir

Labelexpo 2019'da Epson hakkında daha fazla bilgi için siteyi ziyaret ediniz http://www.epson.eu/labelexpo

ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae ve CW-C6500Pe modellerinin bu yılın sonunda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Epson Hakkında

Epson, orijinal, verimli, kompakt ve hassas teknolojileriyle insanları, nesneleri ve bilgileri birbirine bağlamaya adanmış küresel bir teknoloji lideridir. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, saatlere ve endüstriyel robotlara kadar uzanan bir ürün yelpazesi ile Epson, inkjet, görsel iletişim, giyilebilir cihazlar ve robot teknolojilerindeki yeniliklere ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmeye odaklanıyor.

Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Group, dünya çapında 85 şirketle 81.000'den fazla çalışana sahiptir ve faaliyet gösterdiği topluluklara yaptığı katkılardan ve çevresel etkilerini azaltmaya yönelik devam eden çabalarından gurur duymaktadır. global.epson.com/

Epson Europe Hakkında Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.750 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2016 satışları 1.7 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir.http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050 http://eco.epson.com/