Warszawa,
24
czerwca
2019
|
22:16
Europe/Amsterdam

Użytkownicy mogą spodziewać się po nowej drukarce znakomitej jakości druku oraz dokładnie odwzorowanych kolorów

Nowa drukarka SurePress L-6534VW firmy Epson osiąga szybkość drukowania do 50 metrów na minutę

Nowa prasa cyfrowa do etykiet SurePress L-6534VW drukuje z szybkością do 50 metrów na minutę, jednocześnie zapewniając wyższą wydajność przy zwiększonej niezawodności i użyteczności. Nowe, przystępne cenowo atramenty UV SurePress są zgodne z wymogami europejskiego rozporządzenia ramowego (WE) nr 1935/2004 dotyczącego materiałów mających kontakt z żywnością (FCM). Prasa do etykiet wyposażona została w głowice drukujące PrecisionCore®, które umiejscowione zostały wokół głównego bębna drukującego, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu i precyzyjne odwzorowanie kolorów. Dzięki opatentowanej przez Epson technologii weryfikacji dysz (NVT) oraz automatycznej konserwacji głowicy prace serwisowe ograniczone są do minimum. SurePress L-6534VW wykorzystuje atramenty CMYK o niskim stopniu migracji, w tym biały atrament o wysokim współczynniku krycia. Innowacyjna cyfrowa technologia nakładania lakieru pozwala tworzyć etykiety o najwyższej jakości. Precyzyjny system podawania minimalizuje zużycie podłoża i zapewnia powtarzalne odwzorowanie na wstępnie zadrukowanej rolce. Dzięki procesowi koronowania podłoża, siatce czyszczącej oraz jonizatorowi prasa zapewnia wszechstronność w procesie drukowania. „Nowy model oferuje szybsze drukowanie różnych materiałów w kolorze i obsługuje szeroką gamę podłoży etykietowych do rozmaitych zastosowań. Co więcej, dzięki zgodności atramentów z przepisami europejskiego rozporządzenia ramowego (WE, nr 1935/2004) dotyczącego materiałów mających kontakt z żywnością, nabywcy nowego modelu mogą mieć pewność, że kupują wiodące rozwiązanie w branży” – powiedział Marc Tinkler, dyrektor ds. marketingu produktów komercyjnych i przemysłowych w Epson Europe. Premierowy pokaz modelu SurePress L-6534VW odbędzie się podczas targów LabelExpo w Brukseli w dniach 24–27 września 2019 r. Aby zgłosić zainteresowanie produktem, należy skontaktować się z lokalnym biurem firmy Epson.

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, zegarki i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 81 000 pracowników w 85 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

https://global.epson.com

Informacje o firmie Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, bliskowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1830 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2017 osiągnął sprzedaż równą 1,7 mld euro. http://www.epson.pl

Wizja ekologiczna 2050 

http://eco.epson.com/