Amsterdam,
11
lutego
2020
|
16:41
Europe/Amsterdam

Podczas targów ISE 2020 firma Epson prezentuje nowy projektor o mocy 30 tys. lumenów

Norbert Gościński, Account Manager Professional Display
#EpsonUnboxed to tegoroczny spektakularny pokaz mappingu, który przykuje uwagę zwiedzających wystawę. Imponująca instalacja obejmuje osiem przenikających się i zmieniających scen, prezentujących bogatą gamę efektów graficznych i mappingu. Poszczególne sekwencje tworzą spójną, ciągłą historię, która stopniowo narasta, by w kulminacyjnym momencie zaprezentować widzom bolid wyścigowy Formuły 1
Norbert Gościński, Account Manager Professional Display
Jakub Łapiński, Business Account Manager
Jest to nasza najbardziej kompletna i wszechstronna prezentacja w kategorii sprzętu audiowizualnego, jaką kiedykolwiek udało nam się przedstawić. Podczas targów na stoisku pokażemy pełne portfolio zaawansowanych, laserowych projektorów instalacyjnych 4K i wymiennych obiektywów – od modelu EB-L30000U o jasności 30 tys. lumenów, po najprostsze projektory laserowe ProAV. Z powodzeniem rozwijamy kategorię projektorów do digital signage  dla placówek handlowych i branży hotelarskiej. Mamy też nowe urządzenia  o ultrakrótkim rzucie, które przeznaczone są  dla edukacji i biznesu.
Jakub Łapiński, Business Account Manager

Firma Epson przygotowała spektakularny pokaz EpsonUnboxed, któremu towarzyszyć będą premiery nowych produktów dla biznesu, edukacji i handlu – wszystko to do zobaczenia na firmowym stoisku (H90) mieszczącym się w Hali nr 1

Podczas tegorocznych targów ISE, firma Epson – światowy lider wśród producentów projektorów –na stoisku H90 w hali 1 prezentuje swój najnowszy model EB-L30000U, czyli laserowy projektor instalacyjny o mocy 30 tys. lumenów – dwa połączone urządzenia tworzą efektowną instalację o łącznej mocy 60 tys. lumenów w rozdzielczości 4K, jednocześnie zapewniając najniższe możliwe koszty projekcji.

Na tegorocznej imprezie Integrated Systems Europe Epson zaprezentuje szeroką gamę nowych rozwiązań projekcyjnych dla biznesu, edukacji i handlu, obejmującą m.in.:

  • Nowy obiektyw ELPX03 o ultrakrótkim rzucie, do projektorów o mocy 30 tys. i 25 tys. lumenów. Epson jako jedyny producent oferuje rozwiązania o zerowym offsecie dla wszystkich wymiennych obiektywów o mocy od 5,5 tys. do 30 tys. lumenów.
  • Nowy projektor biznesowy o ultrakrótkim rzucie EB1485Fi, oferujący funkcję łączenia krawędzi.
  • Dwa nowe projektory do digital signage (EB-W70 i EB-805F), pierwszy z nich stworzony jest z myślą o witrynach sklepowych, drugi – do prezentowania identyfikacji wizualnej marki
  • Nowe, intuicyjne i łatwe w obsłudze oprogramowanie ProAV dla urządzeń MAC

„#EpsonUnboxed to tegoroczny spektakularny pokaz mappingu, który przykuje uwagę zwiedzających wystawę. Imponująca instalacja obejmuje osiem przenikających się i zmieniających scen, prezentujących bogatą gamę efektów graficznych i mappingu. Poszczególne sekwencje tworzą spójną, ciągłą historię, która stopniowo narasta, by w kulminacyjnym momencie zaprezentować widzom bolid wyścigowy Formuły 1” – powiedział Norbert Gościnski, Account Manager Professional Display w Epson.

„Jest to nasza najbardziej kompletna i wszechstronna prezentacja w kategorii sprzętu audiowizualnego, jaką kiedykolwiek udało nam się przedstawić. Podczas targów na stoisku pokażemy pełne portfolio zaawansowanych, laserowych projektorów instalacyjnych 4K i wymiennych obiektywów – od modelu EB-L30000U o jasności 30 tys. lumenów, po najprostsze projektory laserowe ProAV. Z powodzeniem rozwijamy kategorię projektorów do digital signage dla placówek handlowych i branży hotelarskiej. Mamy też nowe urządzenia o ultrakrótkim rzucie, które przeznaczone są dla edukacji i biznesu. To jednak nie wszystko i w nadchodzących miesiącach będziemy prezentować kolejne nowości”- powiedział Jakub Łapiński, Business Account Manager w Epson.

Ponadto na stoisku dostępne będą okulary Moverio, dzięki którym zwiedzający będą mogli odbyć wirtualną podróż pociągiem do hiszpańskiego miasta Toledo. Projekt, który powstał przy współpracy Emozionella i Toledo Train Vision, demonstruje efektowny sposób na zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości wzbogaconej o projekcję powstałą z użyciem projektorów.

„Rozszerzona rzeczywistość rozwija się w zawrotnym tempie w postaci wielu projektów, które w krótkim czasie przechodzą z fazy testowej do rzeczywistych implementacji. Doskonałym tego przykładem jest nasz wspólny projekt z Toledo Train Vision, pokazujący, w jaki sposób można wykorzystać inteligentne okulary w turystyce do uzyskiwania dodatkowych wrażeń podczas zwiedzania. Trzeba jednak podkreślić, że to tylko jeden z wielu sposobów na wykorzystanie rzeczywistości rozszerzonej, która znajdzie zastosowanie również w handlu, opiece zdrowotnej, edukacji, rozrywce, muzeach, czy jako zaplecze atrakcji turystycznych”- dodał Jakub Łapiński.

Wszystkie nowości w ofercie Epson można zobaczyć podczas targów ISE 2020 na stoisku H90 w hali nr 1. Imprezie towarzyszą hasztagi #EpsonISE i #EpsonUnboxed.

www.epson.eu/ISE2020