Praha,
18
Listopad
2020
|
11:06
Europe/Amsterdam

Seznamte se, Martin Lucký

Poznejte náš tým

Další na řadě, koho v našem seriálu představíme, je Martin Lucký. Martin studoval na SOU v Ostravě Vítkovicích a později maturoval v oboru automatizační techniky. Jeho další kroky vedly do technologické firmy, ve které se uplatnil ve svém vystudovaném oboru. Poté pracoval delší čas pro společnost Canon na všech možných pozicích okolo velkoformátového tisku, například jako technická podpora pro CZ/SK, rozvojové země, a nakonec i Evropu. 

Pokračoval jako technicko-obchodní školitel LFP pro CZ/SK i rozvojové země a končil po zhruba 13 letech jako produktový manažer LFP pro CZ/SK. Odsud se Martin posunul do Epsonu, kde pracuje již 8 let a od svých začátků je na pozici pre/post prodejní technické podpory.

Mezi jeho záliby patří především cyklistika, fotografování, poslední dobou znovu hraní počítačových her, turistika a cestování. Ze svých studií si pak odnesl zálibu v práci se železem, nožích apod. Pokud by bylo více času, přidal by s chutí i další koníčky. Sám o své vášni k cestování říká, že každá země, ve které byl, se mu nějakým způsobem líbila. Velmi obdivuje Japonsko, také Libanon a zajímá ho starý Egypt. Ovšem nejvíce si ho získala Jižní Afrika, krásná země s nádhernou přírodou, s fajn lidmi, úžasným jídlem a vínem. Sám Martin by se popsal jako realista se smyslem pro humor, což dokazuje i jeho oblíbené moto „Já tady věčně nebudu“, které často zaznívá, když si za ním kolegové přijdou pro radu.

Často používané

 

O společnosti Epson

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem, který propojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, přenosné elektroniky a robotiky. Epson je rovněž hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, stejně tak jako své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN.

Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY. global.epson.com

Environmentální vize 2050 – eco.epson.com