Praha,
21
Červenec
2020
|
10:14
Europe/Amsterdam

Společnost Epson oznámila uvedení průmyslové sublimační tiskárny, která posouvá standardy v oblasti produktivity

Robustní tiskárna SureColor SC-F10000 nabízí rychlý a spolehlivý tisk s opakovatelnou kvalitou pro výrobce textilu

Společnost Epson oznámila uvedení své historicky první 76" velkoformátové tiskárny. SureColor SC-F10000 je sofistikovaná sublimační tiskárna vyvinutá pro potřeby výroby textilu. Na tomto trhu je klíčovým faktorem úspěchu vysoká produktivita, rychlost a spolehlivost. Tiskárna má četná použití: módní oblečení, sportovní oblečení, potahové látky, propagační předměty a reklamní poutače.

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, k tomu říká: „V sektoru sublimačních tiskáren požadují zákazníci rychlé provedení zakázky, stálou výkonnost, vysoce kvalitní výstup a spolehlivost. S ohledem na tyto požadavky jsme vyvinuli průmyslovou sublimační tiskárnu, která podle mého názoru vytváří nové standardy. Tiskárna SC-F10000 nabízí nejvyšší výrobní kapacitu ze všech velkoformátových tiskáren Epson. Je vybavena čtyřmi novými tiskovými hlavami PrecisionCore Micro TFP a velkoobjemovým inkoustovým řešením s možností výměny za provozu, díky kterému není třeba při výměně inkoustu přerušovat činnost. Náš odkaz stojí na inovacích. Toto je jeden z momentů, kdy posouváme standard produktivity v sektoru sublimačních tiskáren.“

Tiskárna SC-F10000 má tyto užitečné funkce pro firmy:

 • Tisk vysokou rychlostí až 255 m2/h
 • Tiskové hlavy PrecisionCore Micro TFP
 • Technologie Epson Precision Dot (spojení třech specializovaných technologií sublimace: nový rastrovací modul, LUT tabulky a technologie Micro Weave)
 • Snadné založení médií (páka zakládání papíru vepředu a vzadu)
 • Technologie automatického nastavení včetně vestavěné RGB kamery
 • Nová sušicí jednotka (méně inkoustu přeneseného na rub média, eliminace vzniku skladů)
 • Pokročilá automatická kontrola napnutí (Ad-ATC) pro přesné a stabilní podávání médií
 • Velkoobjemové řešení zásobování inkoustem (s 10litrovými nebo 3litrovými zásobníky inkoustu s podporou funkce výměny za provozu)
 • Díly vyměnitelné obsluhou
 • Použitelnost systému inkoustů (snadné upevnění, stojící na podlaze, snímač obsahu odpadní nádobky)
 • Systém přesného podávání papíru
 • 9" dotykový LCD displej s vysoce intuitivním ovládáním

Společnost Epson je výrobcem všech součástí tiskárny SC-F10000 včetně tiskových hlav, inkoustů, firmwaru i softwaru, což umožňuje zajistit stálou kvalitu a spolehlivost tisku, a tím vyšší spokojenost uživatelů.

Tiskárna SC-F10000 bude dostupná od září 2020.

 

O společnosti Epson

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem, který propojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, přenosné elektroniky a robotiky. Epson je rovněž hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, stejně tak jako své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN.

Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY. global.epson.com

Environmentální vize 2050 – eco.epson.com