Bratislava,
11
Marec
2020
|
11:23
Europe/Bratislava

Spoločnosť Epson predstavila tlačiareň pre priamu potlač textilu, ktorá zvládne náročné tlačové úlohy pri veľkoobjemovej výrobe

Bratislava, 10. marec 2020 - Tlačiareň SureColor SC-F3000 ponúka vyššiu spoľahlivosť, veľmi kvalitný výstup a flexibilitu tlače pre výrobu odevov.

Spoločnosť Epson oznámila uvedenie tlačiarne pre priamu potlač textilu (DTG), ktorá ponúka nízke celkové náklady na vlastníctvo. Tlačiareň je určená pre stredné a veľké firmy vyrábajúce odevy a pre dodávateľov tričiek.

Firmy, ktoré vyžadujú vysokú presnosť, rýchlu realizáciu zákaziek a schopnosť vyrábať zložité návrhy zákazníkov pri použití rôznych druhov textilu, ocenia bezchybnú spoľahlivosť, produkčnú efektivitu a rýchlosť tlačiarne SureColor SC-F3000.

Spoločnosť Epson prvýkrát vo svojej rade DTG tlačiarní predstavila veľkoobjemové riešenie atramentovej tlače s kompaktnými 1,5-litrovými zásobníkmi atramentu, ktoré pomáhajú znižovať celkové náklady na vlastníctvo a prestoje.

Intuitívne a vysoko odolné prevedenie doplnila spoločnosť Epson o prvky, vďaka ktorým bude aj neskúsený užívateľ pracovať efektívnejšie pri dlhodobom zachovaní kvality a presnosti tlače:

Jednoduchá inštalácia:

  • 4,3“ dotykový panel s vylepšenými funkciami
  • Automatické nastavenie výšky tlačovej plochy pomocou snímačov, ktoré automaticky detekujú výšku povrchu odevu, čím sa uľahčí prechod medzi potlačou tričiek, mikín, látkových tašiek a ďalších odevov.
  • Jednoduchá údržba a výmena spotrebného materiálu s jednoduchým prístupom

Slávek Gross, LFP Business Account Manager spoločnosti Epson Europe CZ & SK, hovorí: „Načúvanie potrebám firiem je motorom našich inovácií. Inšpirovalo nás pri vývoji funkcií aj vyhotovení tlačiarne SC-F3000. Okrem jednoduchej obsluhy prináša táto DTG tlačiareň vysokú kvalitu výstupov pri mimoriadnej rýchlosti tlače. Pre mnoho firiem, ktoré chcú rozšíriť výrobu a kontrolovať kvalitu svojich konečných produktov, tak predstavuje tlačiareň zmysluplné riešenie z ekonomického aj kreatívneho hľadiska.“ A dodáva: „Je pre nás dôležité, aby sme našich zákazníkov zbavili stresu a podporili ich dôveru v tlačiareň SC-F3000 pri každom použití. Preto spoločnosť Epson poskytuje kompletné tlačové riešenie DTG: tlačiareň, atramenty, softvér i podporu.“

Tlačiareň SureColor SC-F3000 bude dostupná od júna 2020.

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je globálny technologický líder, ktorý poskytuje inovatívne riešenia pre kancelárie, domácnosti, obchodné podniky i priemyselné prevádzky. Epson ponúka široký sortiment produktov od atramentových tlačiarní, tlačových systémov a projektorov 3LCD až po priemyselné roboty, inteligentné okuliare a snímacie systémy, a využíva originálne kompaktné, úsporné a vysoko presné technológie.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 76 000 ľudí v 87 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj prínos komunitám, v ktorých pôsobí, a na svoje trvalé snahy o zníženie dopadu na životné prostredie.

www.global.epson.com

http://global.epson.com/

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a je riadiacim centrom skupiny Epson pre Európu, Stredný východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1830 ľudí a vo fiškálnom roku 2017 zaznamenala obrat 1,7 miliárd eur. http://www.epson.cz

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com/