12
Jún
2017
|
15:53
Europe/Bratislava

Technológie skvalitňujú prácu i život ľudí

Spoločnosť Epson je plne oddaná tomu, aby tvorila naozaj inovatívne a ekologicky efektívne technológie, ktoré navrhuje tak, aby premieňali chovanie i postupy na pracovisku.

Som pevne presvedčený o tom, že spoločnosti ako je aj Epson sú tu preto, aby zmenili svet na lepšie miesto. To môžeme dosiahnuť tak, že budeme počúvať, čo naši zákazníci – a spoločnosť chcú a budeme v súlade s tým navrhovať produkty a obchodné modely. Produkty a technológie spoločnosti Epson, ktoré si budete môcť tu na veľtrhu CeBIT pozrieť boli všetky navrhnuté tak, aby poskytovali riešenie reálnych problémov a aby bo náš život príjemnejší, efektívnejší a kreatívnejší
Mr Minoru Usui, Seiko Epson Corporation, Global President

Tieto slová nás definujú ako spoločnosť vytrvale hľadajúcu cesty, ako plošne zdokonaľovať technológie – od robotiky, cez aplikácie pre inteligentné okuliare a tlač, až po papier. Zatiaľ sa niektorí neomylne sústredia na ďalší prevratný vývoj, produkty značky spoločnosti Epson sú pevne založené na tradičnej japonskej myšlienke „monozukuri” – umenie a technika výroby – a na remeselníckych hodnotách, na ktorých bola naša spoločnosť, ako výrobca hodiniek, kedysi založená.“

Sme pyšní na to, ako naša spoločnosť spĺňa a prekonáva očakávania našich zákazníkov. Majstri suši často hovoria, že ich cieľom je úsmev na tvári ich zákazníka. Epson to vidí rovnako. Môže to znieť zvláštne, ale obrat a zisk nie sú našimi hlavnými starosťami. Sme presvedčení, že tie sa dostavia, keď budeme vytvárať produkty, ktoré pomôžu zlepšiť efektivitu na pracovisku a obohatia životný štýl. Našou stratégiou je zachovať vývoj a výrobu v rámci podniku. To nám umožňuje vziať si k srdcu pripomienky ľudí a zohľadniť ich v procese tvorby našich výrobkov, a tak vytvárať nekonečný kolobeh zdokonaľovania.

Vďaka tomu, že počúvame užívateľov našich produktov, ktorí nám hovoria, že si prajú kompaktné a efektívne tlačiarne, ktoré využívajú technológie šetrné k životnému prostrediu a majú nízke prevádzkové náklady, sme vytvorili nové atramentové tlačiarne pre kancelárie, sériu Workforce Enterprise, ktorá je vybavená novou priekopníckou technológiou. Táto tlačiareň vám ušetrí peniaze aj elektrinu. Ale čo so všetkými tými listami papiera, ktoré vytlačíte? Začalo sa hovoriť o kancelárii bez papiera, pretože sa usúdilo, že zlepší efektivitu a obmedzí spotrebu papiera. Ale my sme sa na to pozreli z iného uhlu:

Aj keď naši zákazníci tvrdia, že chcú zachovať životné prostredie, tiež nám prezradili, že si vážia hodnoty papiera. My sme reagovali na ich obavy a s hrdosťou sme predstavili PaperLab, ako veríme, prvý systém na výrobu papiera, ktorý používa suchý proces. Bol v minulom roku uvedený v obmedzenom množstve na japonský trh a na veľtrhu CeBIT 2017 sme túto neuveriteľnú technológiu predviedli prvý krát aj v Európe. Našou víziou je svet, v ktorom môžete tlačiť a následne recyklovať všetok papier, ktorý chcete. Dúfame, že raz budeme schopní vyvinúť Paperlaby všetkých veľkostí, ktoré sa budú používať v továrňach, kanceláriách a dokonca aj doma.

Viac sa dozviete o našom unikátnom čine tu: https://www.epson.eu/verticals/workforce-enterprise

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je globálny technologický líder spájajúci ľudí, veci a informácie vďaka originálnym a presným technológiám v kompaktných rozmeroch. Ponuka produktov spoločnosti Epson pozostáva z atramentových tlačiarní a digitálnych tlačových systémov, projektorov 3LCD, inteligentných okuliarov, snímacích systémov či priemyselných robotov. Spoločnosť Epson sa snaží prinášať inovácie a prekonávať očakávania zákazníkov v oblasti atramentovej tlače, vizuálnej komunikácie, nositeľného príslušenstva a robotiky.

Skupina Epson, vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku, zamestnáva viac ako 80 000 ľudí v 86 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoj prínos komunitám, v ktorých pôsobí, a na svoje trvalé snahy o zníženie dopadu na životné prostredie.

www.global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a je riadiacim centrom skupiny Epson pre Európu, Stredný východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1 750 ľudí a vo fiškálnom roku 2016 zaznamenala obrat 1,7 miliárd eur. http://www.epson.sk

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com/