12
Červen
2017
|
15:53
Europe/Amsterdam

Technologie zkvalitňují práci i život lidí

Společnost Epson je plně oddána tomu, aby tvořila opravdu inovativní a ekologicky efektivní technologie, které navrhuje tak, aby proměňovaly chování i postupy na pracovišti.

Jsem pevně přesvědčen o tom, že společnosti jako je Epson jsou zde proto, aby změnily svět v lepší místo. Toho můžeme dosáhnout tak, že budeme naslouchat, co naši zákazníci – a společnost – chtějí a budeme v souladu s tím navrhovat produkty i obchodní modely. Produkty a technologie společnosti Epson, které si budete moci tady na veletrhu CeBIT prohlédnout, byly všechny navrženy tak, aby poskytovaly řešení reálných problémů a aby byl náš život příjemnější, efektivnější a kreativnější
Mr Minoru Usui, Seiko Epson Corporation, Global President

Tato slova nás definují jako společnost vytrvale hledající cesty, jak plošně zdokonalovat technologie – od robotiky, přes aplikace pro chytré brýle a tisk, až po papír. Zatímco se někteří neomylně soustředí na další převratný vývoj, produkty značky Epson jsou pevně založeny na tradiční japonské myšlence „monozukuri” – umění a technice výroby – a na řemeslných hodnotách, na nichž byla naše společnost, jako výrobce hodinek, kdysi založena.“

Jsme pyšní na to, jak naše společnost splňuje a překonává očekávání našich zákazníků. Mistři suši často říkají, že jejich cílem je úsměv na tváři jejich zákazníka. Epson to vidí stejně. Může to znít zvláštně, ale obrat a zisk nejsou naší hlavní starostí. Jsme přesvědčeni, že ty se dostaví, když budeme vytvářet produkty, které pomohou zlepšit efektivitu na pracovišti a obohatí životní styl. Naší strategií je zachovat vývoj a výrobu v rámci podniku. To nám umožňuje vzít si k srdci připomínky lidí a zohlednit je v procesu tvorby našich výrobků, a tak vytvářet nekonečný koloběh zdokonalování.

Díky tomu, že nasloucháme uživatelům našich produktů, kteří nám říkají, že si přejí kompaktní a efektivní tiskárny, které využívají technologie šetrné k životnímu prostředí a mají nízké provozní náklady, jsme vytvořili nové inkoustové tiskárny pro kanceláře, sérii Workforce Enterprise, která je vybavena novou průkopnickou technologií. Tato tiskárna vám šetří peníze i elektřinu. Ale co se všemi těmi listy papíru, které potisknete? Začalo se mluvit o kanceláři bez papíru, protože se soudilo, že zlepší efektivitu a omezí spotřebu papíru. Ale my jsme se na to podívali z jiného úhlu:

I když naši zákazníci tvrdí, že chtějí zachovat životní prostředí, také nám prozradili, že si považují hodnoty papíru. My jsme reagovali na jejich obavy a s hrdostí jsme představili PaperLab, jak věříme, první systém na výrobu papíru, který využívá suchý proces. Byl v loňském roce uveden v omezeném množství na japonský trh a na veletrhu CeBIT 2017 jsme tuto neuvěřitelnou technologii předvedli poprvé také v Evropě. Naší vizí je svět, v němž můžete tisknout a následně recyklovat všechen papír, který chcete. Doufáme, že jednou budeme schopni vyvinout Paperlaby všech velikostí, které se budou používat v továrnách, kancelářích, a dokonce i doma.

Více se o našem unikátním počinu dozvíte zde