İstanbul,
29
Ağustos
2019
|
13:45
Europe/Amsterdam

Yeni Öğretim Yılında Epson ile Tam Performans

Her yeni eğitim-öğretim döneminde, gerek bireylerin gerekse kurumların yapacağı yeni yatırımların ana kalemlerinden biri teknolojik ürünler. Yüksek verim/düşük minimum maliyet ikilisinin lideri Epson, yazıcı ve projeksiyon arayanlara özel çözümler sunuyor.

Akıllı projeksiyonlarla okullarda eğitim kalitesi yükseliyor

Ders anlatımlarının ve sunumların projeksiyonlarla yapılması eğitim kalitesinde ve verimlilikte önemli rol oynuyor. Epson'un ultra kısa mesafeli etkileşimli öğretim çözümü olan EB-1460Ui’nin parmak dokunuşu ve çift kalem özellikleriyle öğrenciler, Full HD WUXGA görüntülerle yüksek öğrenim kalitesine ulaşıyor. EB-1460Ui’nin ultra kısa mesafe teknolojisi sayesinde eğitim akışı hiç bölünmezken, ekran boyutu da 100 inç'e kadar çıkabiliyor.

Parmakla dokunuşlu ve çift kalemli etkileşim, öğrencilerin bir mobil cihaz veya PC olmadan doğrudan yansıtılan görüntülerin üzerine yazarak veya çizerek derse katılmalarını kolaylaştırıyor. Model, EasyMP Multi-PC Projection yazılımı sayesinde 50 öğrenciye kadar erişim sunarak aynı anda içerik paylaşımı ve görüntülemeyle eğitim kalitesini farklı bir boyuta taşıyor.

Ödevleri ve projeleri basmak için yeni EcoTank Mono serisi

Inkjet teknolojisinin lider savucularından ve orijinal mürekkep tanklı yazıcının yaratıcısı Epson; yeni EcoTank Mono serisi ile siyah-beyaz baskıda maksimum kaliteyi minimum maliyetle birleştiriyor. Sadece baskı sağlayan M1100, M1120, M1140 ve M1170; 3'ü 1 arada M2140 ve M2170, 4'ü bir arada M3140 ve M3170 olmak üzere toplam sekiz modelden oluşan yeni seri; lazer yazıcılara göre sayfa başı baskı maliyetinde yüzde 90’a varan oranda tasarruf sağlıyor. Yazıcılara dahil edilen ilk mürekkep şişeleriyle 11 bin sayfaya kadar mono baskı almak mümkün. Renkli çıktıya ihtiyaç duyan öğrenciler, benzer tasarruf oranı ve baskı kapasitesiyle Epson L3100 serisinin evde rahatlıkla kullanabilir.

Eğitim kurumlarına ilk alımdaki mürekkep kapasitesiyle 75 bin sayfa baskı avantajı

Sınavlar, belgeler, birçok farklı doküman… Eğitim kurumlarının yıl içerisinde basmak zorunda olduğu on binlerce sayfaya Epson’un RIPS teknolojisi yetişiyor.

Epson’un, ‘mürekkep poşeti’ kullandığı WorkForce Pro RIPS (Replaceable Ink Pack System) serisi, mürekkep poşeti değiştirmeden binlerce sayfa baskı kapasitesi sunuyor. Serinin öne çıkan ürünlerinden C5790DWF ile mürekkep değişimi olmadan 10.000 sayfaya kadar siyah beyaz, 5.000 sayfaya kadar da renkli çıktı almak mümkün. Enerji sarfiyatı da son derece düşük olan ürün, yazdırma esnasında sadece 25W elektrik tüketimine sahip ve rakip lazer yazıcılara kıyasla yüzde 90'a varan enerji tasarrufu sağlıyor. İlk sayfa çıkışını ortalama 4,8 saniye gibi yüksek bir hızla sunan WF-C5790DWF’nin, Wi-Fi & Gigabit ağ bağlantısı, direct print teknolojisiyle Wi-Fi & Akıllı telefon uygulamalarından doğrudan baskı özellikleri bulunuyor.

Epson Hakkında

Epson, orijinal, verimli, kompakt ve hassas teknolojileriyle insanları, nesneleri ve bilgileri birbirine bağlamaya adanmış küresel bir teknoloji lideridir. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, saatlere ve endüstriyel robotlara kadar uzanan bir ürün yelpazesi ile Epson, inkjet, görsel iletişim, giyilebilir cihazlar ve robot teknolojilerindeki yeniliklere ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmeye odaklanıyor.

Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Group, dünya çapında 85 şirketle 81.000'den fazla çalışana sahiptir ve faaliyet gösterdiği topluluklara yaptığı katkılardan ve çevresel etkilerini azaltmaya yönelik devam eden çabalarından gurur duymaktadır. global.epson.com/

Epson Europe Hakkında Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.750 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2016 satışları 1.7 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir.http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050 http://eco.epson.com/