İstanbul,
05
Şubat
2020
|
21:15
Europe/Amsterdam

Yüksek üretim düzeyine sahip işletmeler için zorlu işleri başaran tekstil baskısı yazıcısı

Epson'un yeni ürünü SureColor SC-F3000, tekstil üretimi için ileri düzey güvenilirlik, yüksek kaliteli çıktı ve baskı esnekliği sunuyor

18 Ocak 2020 - Epson, orta veya büyük ölçekli tekstil işletmeleri ve tişört tedarikçileri için toplam sahip olma maliyeti (TCO) düşük olan tekstil yazıcısını (DTG) duyurdu. Yüksek düzeyde doğruluk ve kısa dönüş süreleriyle müşterilerin karmaşık tasarımlarını çok çeşitli tekstil ürünlerine basması gereken işletmeler, SureColor SC-F3000 ile hızlı, hatasız ve güvenilir üretim verimliliği elde edecek.

Epson, DTG ürün yelpazesinde ilk olarak, toplam sahip olma maliyetini düşürmeye ve kesinti sürelerini azaltmaya yardımcı olan 1,5 litrelik kompakt mürekkep torbalarına sahip toplu mürekkep çözümünü tanıttı. Sezgisel ve son derece dayanıklı tasarımla uyumlu olarak, deneyimsiz kullanıcıların bile daha uzun süre ve daha verimli çalışmasını sağlayan, tutarlı şekilde yüksek baskı kalitesi ve doğruluğu sunan özellikler geliştirildi:

  • Kolay kurulum
  • Gelişmiş işlevselliğe sahip 4,3 inç dokunmatik panel
  • Tişört, eşofman, bez çanta, uzun kollu pamuklu kazak gibi tekstil ürünleri arasında kolayca geçiş yapabilmeyi sağlayan, ürünün yüzey yüksekliğini otomatik olarak algılayan sensörlere sahip otomatik plaka yükseklik ayarı.
  • Mürekkep damlası yerleştirme teknolojisi ile hatasız baskı kalitesi
  • Bakım ve sarf malzemesi değiştirme alanına kolay erişim

Epson Europe DTG ürün müdürü Nikolaos Vardakastanis şunları söylüyor: “İşletmelerin ihtiyaçlarına kulak vermek yenilikçi ruhumuza güç katıyor. SC-F3000'in işlevselliğini ve tasarımını şekillendirmeye yardımcı olan şey de işte bu. DTG yazıcıda sadece kullanımı kolaylaştırmakla kalmıyoruz. Bu yazıcı sayesinde sunduğumuz etkileyici hızlarla kaliteli üretim yapma imkanı, son ürünlerinin kalitesine yönelik denetim elde etmek ve ürün kalitesini artırmak isteyen işletmeler için hem ekonomik hem de yaratma gücü açısından avantajlı sonuçlar sağlıyor.” Ayrıca şunları ekliyor: “Kullanıcılarımızın endişelerini en aza indirmeye ve SC-F3000'i özgüvenle kullanmalarını sağlamaya önem veriyoruz. Bu hedefe Epson'un yazıcı, mürekkep, yazılım ve destek içeren eksiksiz, yekpare DTG baskı çözümü ile ulaşıyoruz.” SureColor SC-F3000, Haziran 2020 itibarıyla kullanıma sunulmuş olacak.

 

Epson Hakkında

Epson, orijinal, verimli, kompakt ve hassas teknolojileriyle insanları, nesneleri ve bilgileri birbirine bağlamaya adanmış küresel bir teknoloji lideridir. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, saatlere ve endüstriyel robotlara kadar uzanan bir ürün yelpazesi ile Epson, inkjet, görsel iletişim, giyilebilir cihazlar ve robot teknolojilerindeki yeniliklere ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmeye odaklanıyor.

Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Group, dünya çapında 85 şirketle 81.000'den fazla çalışana sahiptir ve faaliyet gösterdiği topluluklara yaptığı katkılardan ve çevresel etkilerini azaltmaya yönelik devam eden çabalarından gurur duymaktadır. global.epson.com/

Epson Europe Hakkında Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.750 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2016 satışları 1.7 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir.http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050 http://eco.epson.com/