Praha,
14
Září
2020
|
13:16
Europe/Amsterdam

Získejte zpět až 4 200 Kč na vybrané tiskárny EcoTank

Shrnutí

Společnost Epson i letos přichází se skvělou nabídkou, která potrvá až do konce letošního roku. Při pořízení tiskáren řady EcoTank či Mono EcoTank mohou zákazníci získat zpět až 4 200 Kč ze svého nákupu, stačí pouze splnit několik jednoduchých podmínek!

Oblíbený cashback probíhá v termínu od 1. 9. 2020 do 31. 12. 2020 a při splnění několika jednoduchých kroků získá zákazník zpět až 4 200 Kč. Je to snadné – stačí v tomto období zakoupit vybranou tiskárnu z řady EcoTank a do 30 kalendářních dnů od data nákupu požádat o vrácení peněz na adrese www.epson.cz/cashback. Zde zákazník vyplní online formulář, nahraje kopii účtenky a fotografii sériového čísla tiskárny, a část peněz mu bude navrácena.

 

 

Tiskárny EcoTank jsou řešení bez inkoustových kazet s velkou inkoustovou nádržkou, kterou lze doplňovat inkoustem z dodaných lahviček pro pohodlnější a ekologičtější tisk. Navíc se jedná o mimořádně úsporné řešení s nízkými náklady na tisk, protože s jejich užíváním se sníží náklady na jednu stranu až o neuvěřitelných 90 %[i], a zamezí se tak zbytečnému plýtvání barvy i papíru.

Součástí balení je také zásoba inkoustu, která vystačí až na 3 roky tisku. Doplnění inkoustu pomocí samostatných lahviček s inkoustem je snadné díky technologii rychlého doplňování, přehlednému značení lahviček a jejich vylepšenému designu, který zaručuje, že se při doplňování nic nezašpiní. Navíc díky připojení pomocí Wi-Fi a technologii Epson Connect umožňují modely EcoTank tisk z chytrých telefonů či tabletů bez nutnosti zapnutí notebooku.

[i] Srovnání provedené s nejlepšími 10 konkurenčními černobílými laserovými tiskárnami a multifunkčními tiskárnami formátu A4, nejlepšími 10 konkurenčními barevnými laserovými tiskárnami a multifunkčními tiskárnami a nejlepšími 10 konkurenčními inkoustovými tiskárnami a multifunkčními tiskárnami podle studie IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje z 4. čtvrtletí roku 2015). Průměrné náklady na stránku jsou vypočteny z průměrné prodejní ceny spotřebního materiálu uvedené v dokumentu IDC EMEA Consumables Tracker (údaje 2. pololetí 2015) a výrobcem oficiálně zveřejněné výtěžnosti k prosinci 2015. Další informace naleznete na webových stránkách www.epson.cz/itssavings. 2) Uvedená výtěžnost je stanovena dle originální metodiky společnosti Epson na základě tiskové simulace testovacích vzorů dle normy ISO/IEC 24712 s náhradními sadami inkoustu. Uvedená výtěžnost NENÍ stanovena dle normy ISO/IEC 24711. Výtěžnost platí pro náhradní lahvičky s inkoustem a může se lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech, typu použitého papíru, frekvenci tisku a podmínkách provozního prostředí, jako je například okolní teplota. Při prvotním nastavení tiskárny může být využito určité množství inkoustu k naplnění trysek tiskové hlavy, takže výtěžnost zaváděcí sady inkoustů může být nižší. 3) Průměrná hodnota ESAT v testu kancelářských zařízení při standardním jednostranném černobílém tisku, stanovená v souladu s normou ISO/IEC24734. 4) Vyžaduje bezdrátové připojení k internetu. Další informace včetně seznamu podporovaných jazyků a zařízení naleznete na webových stránkách www.epson.cz/connect.

Často používané

 

O společnosti Epson

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem, který propojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, přenosné elektroniky a robotiky. Epson je rovněž hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, stejně tak jako své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN.

Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY. global.epson.com

Environmentální vize 2050 – eco.epson.com